0
0

Dzisiaj jest pierwszy dzień wiosny a to oznacza, że stopniowo przyroda budzi się do życia. Ja mam też skromną nadzieję że ten blog również i państwa pobudzi do życia, do myślenia w temacie zmian na lepsze. Celem tego miejsca tego Vloga jest zmienianie świata na Plus.

Aby móc zmieniać świat na Plus potrzebna będzie pewna skala oceny rzeczywistości, pewien punkt odniesienia, który by umożliwił przejście z jakiegoś stanu negatywnego dostaną pozytywnego. Oprócz tego do wprowadzania pozytywnych zmian potrzebować będziemy tak zwanej Energii Optymalnej. Termin ten pochodzi z mojej książki, którą specjalnie dla was co napisałem.
Kuchnia jest pewnym miejscem, w którym będziemy odkrywać składniki Energii Optymalnej. To o nią tutaj chodzi i jak się sami przekonacie to ona jest i będzie kluczem do drzwi, które otwierają człowieku możliwości zmieniania go na Plus.

Zarówno książka jak i to miejsce jest z góry przeze mnie przemyślane i niezbędnie potrzebne do tego aby można było zmieniać tak na plus, aby można było pomagać społeczeństwu, a pomagać chorym szybciej wrócić do zdrowia a o osobom obecnie zagubionym w dzisiejszym świecie, pomagać odnaleźć drogę do celu. W jaki sposób to się będzie odbywać, dokonywać? No to już będzie etap dalszy funkcjonowania tego miejsca.

 

Potrzeba czasu.

Kuchnia – Świat Optymalisty wynika z potrzeby czasu. Wśród chaosu informacyjnego jaki obserwujemy w mediach, internecie, trudno jest dzisiaj odnaleźć sens swojego życia. Tak naprawdę zacierają się granice między tym co przyzwoite nieprzyzwoite, co potrzebne a niepotrzebne. I właśnie ten vlog i to miejsce ma posłużyć wzmocnieniu umiejętności odróżniania dobra od zła, po to abyś wraz ze mną i z innymi mógł czy mogła zmienić świat na Plus. Wszyscy chcemy żyć w lepszym świecie i chcemy, aby przyszłe pokolenia żyły w jeszcze lepszym świecie. Jak pokazują nowe realia, świat nie jest do końca bezpieczny i nie jest doskonały i to właściwie jest też poniekąd celem tego miejsca, żebyśmy mogli to zacząć zmieniać.

A w jaki sposób? No właśnie, przygotowałem dla Państwa, dla Ciebie szereg narzędzi, aby wspomagały Cię w odróżnianiu dobra od zła. Wzmocnią twój organizm na tyle, aby Twój mózg wrócił do zdrowia i poprzez właściwe myślenie połączeni już za sobą, będziemy mogli zmienić świat na PLUS.

Takie jest założenie, a jak będzie to się dopiero okaże. To miejsce jak powiedziałem jest ściśle przemyślane. Kuchnia jest pierwszym etapem, w którym powstają składniki do stworzenia przez Ciebie Energii Optymalnej. Dowiesz się z niej, że “pożywienie jest lekarstwem” i że to ty sam czy sama, możesz tak generować z niej energię, aby pewne złe rzeczy w tobie będą mogły odejść, po to, aby a w ich miejsce pojawią się rzeczy dobre.

Dopiero wtedy, kiedy będziesz mógł czy mogła pokonać swoje jakieś delikatne wady poczujesz się lepiej. A to z kolei powinno spowodować, podobnie jak u mnie, że będziesz miała siłę i potencjał, który pchać Cię będzie do zmian na lepsze. Życie staje się wtedy bogatsze, bardziej wartościowe A my przez to będziemy mogli zyskać kolejną osobę myślącą, rozumną, która by mogła zmieniać świat na Plus.

Kuchnia – Świat Optymalisty jest kontynuacją pewnych myśli mędrców, których poznałem w życiu. Należy do nich Stanisław Staszic, dr Jan Kwaśniewski a także Włodzimierz Sedlak. Ta trójca naukowa przyda nam się w tej kuchni, ponieważ jest ona potrzebna do tego, aby nastąpiły pewne zmiany w naszym otoczeniu szczególnie w służbie zdrowia. Są one nam potrzebne, ponieważ jak się przekonacie od 20 lat służba zdrowia ukrywa przed państwem pewną wiedzę, która by mogła spowodować to, że szybciej niż kiedykolwiek moglibyście się pozbyć pewnych dolegliwości, chorób ogólnie tych związanych z niewłaściwym odżywianiem.

– Słychać jadącą karetkę –

Nie wiem czy słychać ale z moim oknem jedzie właśnie karetka na sygnale a to znaczy, że ktoś po raz kolejny potrzebuje pomocy. No więc właśnie, ten vlog został stworzony po to, ażeby ograniczyć albo zmniejszyć ilość niepotrzebnych wyjazdów do pacjentów, tak aby wydłużać życie w naszym społeczeństwie ludziom, ażeby nie skracać. Vlog jest też po to, aby odpowiedzieć na wiele wiele pytań takich jak na przykład: skąd powstają choroby?, co jest ich przyczyną?, dlaczego cywilizacje, które człowiek buduje powstają i upadają? Na pewno pojawi się szereg innych pytań, które tutaj będziemy mogli w trakcie kolejnych spotkań omawiać. Jeżeli już na samym początku, w tym pierwszym odcinku zainteresowałem Cię tematem, subskrybuj proszę kanał. Wkrótce pojawię się z kolejnymi treściami i stopniowo, sukcesywnie będę starał Ci się wyjaśnić o co w tym wszystkim chodzi i jak z tej “kuchni” wytworzyć energii, która w tobie sprawi, że będziesz mógł, czy mogła z nami zmieniać świat na Plus.

Z Kuchni – Świata Optymalisty pozdrawia was,

Piotr Kraus

 

 

 

Udostępnij
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *