Centrum uzdrowień

“Nikt z Nas nie wie wszystkiego, ale razem wiemy więcej”  – Piotr Kraus

Centrum Uzdrowień to forum dyskusyjne poświęcone rozwiązaniom problemów z jakimi zmaga się ludzkość. Jest miejscem w którym Ty sam drogi internauto możesz zmieniać świat na PLUS: uzdrawiać chorych, pomagać potrzebującym, rozwiązywać problemy społeczne.

Jak mogę to robić?

Wystarczy informacja, twój przykład lub osoby, której udało się pokonać coś trudnego.  W odróżnieniu do innych forów tematycznych, “Centrum Uzdrowień” opiera się na prawdziwych doświadczeniach ludzi, którym udało się pokonać niemożliwe: chorobę, lęk, wstyd czy strach. Dzięki zastosowaniu w nim skali MOM opisanej w mojej książce “Optymalizm – lekarstwo na problemy XXI wieku”, możesz wybrać odpowiedni poziom tematyczny i w zależności od Twoich zainteresowań, talentu i możliwości, wspierać potrzebujących informacją. Znając prawdę, zgodnie z zasadą “prawda nas wyzwoli”, udzielasz jej tym, którzy o nią proszą.

Dlaczego miałabym to robić?

Chaos informacyjny jaki Panuje w mediach i internecie sprawia, że ludziom coraz trudniej jest i będzie odróżnić dobro od zła znaleźć.  Wśród natłoku informacji trudno jest dostrzec prawdę, ponieważ system życia społecznego nadal nastawiony jest na zysk jednostki zamiast ogółu. Wobec takiego nastawienia, w Centrum Uzdrowień liczymy na wskazówki ludzi dobrej woli, którzy własnym przykładem powiedzą jak sobie radzić ze swoimi problemami. W świecie, w który zapomina się o sensie stworzenia człowieka i jego procesie doskonalenia się, zmierzającego do lepszego poznania Boga Ojca, ludzie stale wytwarzają i promują “owoce z drzewa poznania dobra i zła”. Tymczasem celem działania Centrum Uzdrowień jest dostarczenie odbiorcy tej informacji, lekarstwa, która Tobie pomogła wrócić do normalności do zdrowia.

Uwaga !!!!

Ciekawe materiały, newsy, będą publikowane dla szerszego grona osób w OptyClub News.

Przejdź na forum

Udostępnij