Opty Motywacja

Witam Cię w świecie optymalistów, ludzi zmieniających świat na PLUS. Dopóki na Ziemi panować będzie głód, konflikty i wojny międzyludzkie na tle rasowym , religijnym, narodowościowym i politycznym, dopóty praca optymalistów takich jak ja, polegająca nad znalezieniem oraz wyeliminowaniu ich przyczyny nie będzie miała końca.  Wszystko co się dzieje pod Słońcem, czy to dobre czy złe ma swoją przyczynę, którą może odkryć jedynie człowiek rozumny. Rozum człowieka oraz jego możliwości wykorzystania go w celu zapewnienia jakości życia każdemu człowiekowi oraz  zapętlenia go od narodzin aż do późnej starości stanowią podstawę do działań na rzecz realizacji “Projektu Optymalizm”.

Rozgość się zatem i zapoznaj z filozofią proponowanego przeze mnie optymalizmu.  Oparta jest ona na skali oceny rzeczywistości MOM (Minimalizmu, Optymalizmu, Maksymalizmu), którą stworzyłem dla tych osób, które oczekują powrotu do źródła swoich sił witalnych. Szczególnie przyda się tym, którzy na codzień wpadają ze skrajności w skrajnośc i nie wiedza już co jest dobre a co złe. Przyczynę takiego zjawiska starałem się opisac dla Ciebie w książce “Optymalizm- lekarstwo na problemy XXI wieku”, do lektury której gorąco i serdecznie się zapraszam. Dzięki niej łatwiej będzie Ci zrozumieć zjawisko występowania w Rodzaju ludzkim niepotrzebnych chorób, konfliktów i wojen międzyludzkich. Dzięki niej, zrozumiesz moje intencje i być możesz pomoże mi w przywróceniu władzu rozumu  w człowieku, któremu n

będziesz mógł także zakończyć przyczynić się do zakończenia przykry etap w Twoim życiu i wyjdziesz na przeciw odbudowie Aby temu zapobiec Realizujemy w nim  “Projekt Optymalizm”, po to, aby zarówno Tobie jak i przyszłym pokoleniom żyło się jeszcze lepiej.

 

 

 

Powstała z potrzeby czasy, w świecie ludzkich skrajności w którym prawda i kłamstwo mieszają się ze sobą. Bedzie ona Ci teraz potrzebna, abyś wśród wszelkich skrajności społecznych potrafił tworzyć takie środki, który pozwolą na odbudowę rozumu w społeczeństwie tworzenie wokół siebie Energii Optymalnej a z niej środowiska życia społecznego w którym  Stanowi ona podstawowy punkt odniesienia do dyskusji na temat powrotu człowieka do , jaka powstaję , którą napisałem specjalnie dla Ciebie, także po to, abyś mógł odkryć przyczynę powstawania zła w Rodzaju ludzkim i aby poprzez tą świadomość, mógl  zachęcić Cię do współpracy w ramach tworzenia środowiska życia spolecznego, w którym

 

 

. Znajdziesz w niej m.in. “skalę oceny rzeczywistości”, którą opracowałem po to, aby w świecie pełnym skrajności łatwiej nam wszystkim było odróżnić dobro od zła i aby dzięki temu, ś naturanie dzięki temu mógł stale wybierać to co dobre dla ciebie jak i całego Rodzaju ludzkiego.

 

Rozpoznasz go po zamieszczanych tutaj treściach lub odkryjesz je za pomocą książki jaką dla Ciebie napisałem. Celem pracy OptyClubu jest wpomaganie spo w rozwiązywaniu ich szerokopojętych problemów. Wszystkie one mają swoje przyczyny, a portal ten służy ich uwidocznieniu.

 

 

problemów zachowaniu  środowiska życia społecznego w którym kazdy może jest jednostki od nardzinLudzkość żyje poniżej poziomu swojej pierwotnej godności. Wyznacza go skala optymalizmu dostępna na stronie www.optymalizm.pl Nie wszyscy są tego świadomi., stąd z pomoca przychodzi OptyClub. Aby to dostrzec potrzeba powrócić Podobnie jak ja tak Ty drogi widzu i czytelniku należysz do tego samego gatunku.  Jako Homo Sapiens, niezależnie od koloru twojej skóry, narodowości, wiary masz prawo do godnego i szczęśliwego życia. Jest ono możliwe dzięki współpracy wszystkich ludzi określonych terminem Homo Sapiens, którzy zgodnie z naturalnym. Świat zatem należy do ludzi rozumnych i zwiększenie władzy rozumu człowieka jest celem i motorem działania OptyClubu.

Współczesny świat ludzi cierpi, niedostatek, głód,  ponieważ człowiek stracił rozum Celem zatem optymalistów jest łaczenie ludzi a nie ich dziele.

 

 

 

 

 

jesteśmy ludzmi rozumnymi, na których spoczywa obowiązek zachowania w Rodzaju ludzkim Toczy go od wieków choroba o czym świadczą pojawiające się w nim choroby, kłótnie, spory i wojny międzyludzkie, które systematycznie skracają życie ludziom. Ta WADA w gatunku trwa już od tak dawna, że nikt już nie pamietaNaszym zadaniem jest je zakończyć, a stanie sie to możliwe wtedy, kiedy człowiek stanie się rozumny i świadomy sensu własnego życia oraz całego Rodzaku ludzkiego. Żyjemy na świecie z wrogiem człowieka. To właśnie jego chcę, aby potrafił samodzielnie rozpoznać. Tylko wtedy twoja praca nad zachowaniem życia pokoleniom następnym będzie miała sens. Myślisz bowiem, więc jesteś – nauczał Kartezjusz. Jak myślisz tak masz. Myślenie a właściwie jego usprawnienie jest zatem celem i sensem działania tego portalu. Chcę, abys za jego pordenictem starał się zrozumieć To jednak jak myślisz  i jak się zachowujesz w dużym stopniu zależy od środowiska w jakim dorastasz i żyjesz. W świecie w którym żyjesz, istnieją jeszcze choroby, . dopóki ludzi będą umierali przed czasem swojej naturalnej śmierci, ten portal Jezeli chcesz zeby nadal było Ci dobrze, lub chciałbyś wydostac się z własnego minimalizmu i wrzucić kierunek na optymalizm, z pewnościa spodoba ci sie program optyClubu. W nim rady optyClubowiczów stają się bezcenne na drodze powrotu człowieka do poziomiu utraconej wyższej świadomości.

Każdny z nas umrze, wiec każdy kto jest tego świadomy, wie, że w naszych działaniach mamy mało czasu na przeprowadzenie zmian.

Moje pokolenie przynosi je w postaci sprawdzonych rozwiązań, którymi są ukrywane prawdy umozliwające okrycie tego źródła energi, które wszystko ożywia. Sprawia, że nawet człowiek może powstać z martwych. W OptyClubie , wszystko zatem staje się możliwe i realne do zaakceptowania i wykonania , co jest części wartości jakimi my sami jesteśmy.

Abyśmy nie musieli się psuć z powodu niewłaściwego środowiska oraz niszczyć z powodu skrajności społecznych, zachęcam wszystkich do zapoznania się z moja pozycja książkową. Iptymalizm przynosi rozwiazania, lecz zanim je poznasz, wpierw spróbuj odkryć prawa otaczajacej cie rzeczywistości, abyś poznając siebie, kim jestes odkrył kolejna swoja role w filmie zwanym “ludzkie życie na Ziemi”.

One kierowanym odgórnie “zyskiem”, zwanym Homo Sapiens,nastawionym tak, aby każdy kto w nim przebywa mógł robić swoje, zgodnie z własnym talentem i funkcja społeczną.  skierowany głownie dla tego, abys stawał się coraz bardziej rozumny, po to, aby jako Homo Sapiens, zyc, jak Pan Bóg ci nakazał. Godnie i szczęśliwie, po ludzku. a chcesz miec sie przecież dobrze. Jezeli tego szukasz, znajdziesz go w OptyClubie.

Jak już go masz, mozesz stac się naszym sponsorem lub patrnerem hanldowym. Celem naszej dzialalnosci, są wartoscia zdrowia, madrosci i miłosci w człowieku , które nalezy przechowac dla przyszłych pokoleń. Pewnie zapytasz mnie : Po co ? Czyz nie liczy się tylko Tu i Teraz

  • pewnie tak, ale to Tu i Teraz decyduje o tym jak bedzie w przyszłość. Wasza Energia Optymalna o tym mówi. Jezeli posiada ładunek plus przynosi Ci czucia miłe, te których pragniesz. Jezeli posiada ladunek minus. Przynosi czuci nieprzyjemne, tych, których nie chciałbyś wspominac.

z potencjałem.

Udostępnij