test

https://optyclub.pl/wp-content/uploads/2018/05/OptyClub-Projekt-Optymalizm-1024x474.png
https://optyclub.pl/wp-content/uploads/2017/10/logoclub.png

To klub  dyskusyjny o charakterze informacyjno-usługowo-handlowym. Jego praca poświęcona jest  rozpowszechnianiu zdrowia całkowitego, wolności osobistej i niezależności człowieka. Służy tworzeniu środowiska społecznego w  którym żyłoby się tak, jakby już dzisiaj na Ziemi istniało Królestwo Boże.

Zamieszczane tutaj treści mają więc na celu zachowywać, wzmacniać i chronić “władzę rozumu człowieka” (Stanisław Staszic). Służą uświadamianiu naszego odbiorcy  w  potrzebie tworzenia wokół siebie srodowisk, którego normę wyznacza fundament oparty na zachowywaniu ludzkich wartości w tym zdrowia, mądrości i miłości.  Dają odpowiedzi na pytanie: “kim jesteś w Rodzaju ludzkim i jaki przyroda nadała Ci talent. Odkrywają przyczyny powstawania zła w człowieku i wychodzą naprzeciw metodom jego naprawy.

Oprócz internetowego informatora, OptyClub jest też miejscem comiesięcznych spotkań (edukacyjnych, dyskusyjnych, relaksacyjnych) organizowanych w ramach “Projektu  OPTYMALIZM – lekarstwa na problemy XXI wieku“.  Jako inicjator “Projektu Optymalizm”,  autor książki o tym samym tytule,  wizjoner, dokumentalista a także dziś optymalista zapraszam Cię oraz wszystkich ludzi biologiczno-duchowych do współpracy nad jego realizacją. W ciągu ostatnich 3 lat skonstruowałem narzędzia informacyjno – komunikacyjne (Kraus SYSTEMDieta ŻółtkowaOptymalizmOptyClubSkala MOM Centrum UzdrowieńArkadia “Kraus”), które chciałbym abyś poznał i wykorzystał dla zachowania wartości zdrowia, mądrości i miłości zarówno w sobie, wokół siebie jak i całym Rodzaju ludzkim. Każdy z nas kiedyś umrze, więc póki żyje może zrobić coś szlachetnego dla innych, podzielić się informacją, tym co dla drugiego człowieka ważne.

Zło, którego doświadcza człowiek,  w tym choroby, konflikty i wojny międzyludzkie mają swoją przyczynę. Ten portal powstał po to, aby ją odkryć i  wyeliminować wspólnymi siłami. Każda cegiełka Twojego doświadczenia, wiedzy, oraz podzielenia się Twoim sposobem patrzenia na świat, pokonywania codziennych trudów życia przyda się teraz. “Nikt z Nas nie wie wszystkiego, ale razem wiemy więcej” głosi moto optymalisty, którym jestem. Wierząc w tą zasadę, w dobro i sens istnienia Rodzaju ludzkiego ufam, że dzięki współpracy osób i firm zaangażowanych w realizację “Projektu Optymalizm”,  uda się szybciej osiągnąć wyznaczony na skali optymalizmu poziom życia społecznego i raz na zawsze wyeliminować niepotrzebne zło z jakim stykamy się na co dzień.  oraz skorygować  Wadę w naszym gatunku, która od wieków nie pozwala ludzkości się zjednoczyć w ramach budowy Królestwa Bożego na Ziemi . Zapraszam do współpracy.

Piotr Kraus

Udostępnij