Charakterystyka Stref OptyClubu

O witrynie:

Celem działania tej witryny jest realizowanie “Projektu Optymalizm” w społeczeństwie. W miarę naszych finansowych oraz technicznych możliwości udostępniamy Państwu te narzędzia informacyjno-usługowo-handlowe, które mają was wspierać w odróżnianiu dobra od zła oraz prowadzić ku wyższym poziomom jakości i świadomości życia społecznego. Z generowania ruchu informacyjno-zakupowego dostępnego za pośrednictwem OptyClubu News, Centrum Uzdrowień, Kraus SYSTEM- Skuteczny Sposób na Zdrowie powstają środki na jego realizację. Zapraszamy zatem do współpracy: naszych widzów ( przesyłajcie do nas ciekawe materiały dotyczące rozwiązań codziennych problemów społecznych za pomocą messengera lub maila ), partnerów handlowych (reklamujcie wasze usługi i produkty, dzięki którym życie społeczne staje się godne poziomowi optymalizmu) a także sponsorów (zamożne osoby, których stać na wsparcie filozofii optymalizmu). Razem zmieniamy świat na PLUS.

„Nikt z Nas nie wie wszystkiego, ale razem wiemy więcej” – Piotr Kraus

Poniżej prezentujemy działy tematyczne OptyClubu News.

 

Co o tym myślisz?

Tutaj trafią wszystkie materiały filmowe zamieszczane w OptyClubie News. Z tego miejsca są one rozdzielane i zamieszane w odpowiedniej strefie tematycznej OptyClubu. Jeżeli chcesz pobudzić optyClubowiczów do myślenia lub dyskusji w Twoim temacie wyślij nam link do filmu lub strony. Wkrótce go zamieścimy na stronie www.optyclub.pl i opublikujemy w grupie na facebooku.

Jak dostarczyć materiał filmowy?

Dołącz do grupy OptyClub na facebooku i prześlij nam swoje znalezisko (link) messengerem. Przed linkiem zapytaj: co o tym myślisz? W innym przypadku prosimy wysłać maila na adres: com@optyclub.pl lub smsa na numer 881 777 320.

 

Zdrowie

 

 

Udostępnij