O OptyClubie

“Zdrowie to nie tylko ładna sylwetka i dobre samopoczucie,
to także sposób myślenia i działania
który umożliwia wydłużanie życia następnym pokoleniom
– Piotr Kraus

Witam Cię w OptyClubie, miejscu w którym możesz zmieniać świat na PLUS.

OptyClub to założenia łącznik ludzi dobrej woli (LDW). Powstał z myślą o realizacji “Projektu Optymalizm”. Jest klubem osób, które odkrywają przed społeczeństwem “prawdy”, prowadzące do zachowania godnego życia człowieka na Ziemi, jego zapętleniu od narodzin aż do późnej starości. Klubowicze dzielą się ze sobą informacjami, które mogą być przydatne drugiemu człowiekowi w ramach idei wydłużania życia naszego gatunku (Homo Sapiens) na Ziemi a także odkrywania wiedzy o życiu po śmierci biologicznej.

Wiadomości klasyfikowane są według Skali Krausa (MOM), opisanej w książce “Optymalizm – lekarstwo na problemy XXI wieku“. Jest ona pomocna w OptyClubie, ponieważ pomaga zrozumieć, że jesteś postacią biologiczno-duchową, obdarzoną wolną wolą. Możesz zatem sam czy sama wybierać co jest dla Ciebie dobre (PLUS) a co złe (MINUS). Skala Krausa (MOM), obrazuje poziomy rozwoju biologiczno-duchowego człowieka, dobre jak i złe emocje, które odzwierciedlają cechy jego prawdziwej natury. Ma też zachęć Cię do osiągania coraz to wyższych poziomów świadomości, które im wyżej skali się znajdują (strefa PLUS) tym szybciej przybliżać Cię mają do zrozumienia sensu Twojego życia z punktu widzenia, świadomości Chrystusa czy Boga Ojca. OptyClub News powinien zainteresować osoby myślące, dostrzegające na co dzień wady w systemach życia społecznego, które podobnie jak ja, wpadając ze skrajności w skrajność, zechcą tworzyć pomiędzy nimi takie środki (optymalizm), dzięki którym zrozumienie i utrzymanie chrystusowego  “królestwa bożego” staje się możliwe.

OptyClub jest klubem dyskusyjny i ma charakter informacyjno-usługowo-handlowy. Powstająca dzięki niemu świadomość życia tu i teraz, zmierza ku realizacji “Projektu Optymalizm” – zmian, jakie dla dobra przyszłych pokoleń, powinni ludzie myślący wykonać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potrzeb społeczeństwa, OptyClub News zaprojektowałem tak, aby jako portal informacyjny filtrował wiadomości dotyczące ogólnie – znaczenia i sensu życia gatunku człowieka na Ziemi. W odróżnieniu od innych portali informacyjnych, Vlogów oraz Blogów, selekcja Newsów dokonuje się za pomocą Skali Krausa (MOM) – opisanej w w mojej książce  OPTYMALIZM – lekarstwo na problemy XXI wieku”.

OptyClub News posiada liczne karuzele informacyjne, którym przyporządkowałem określoną strefę, poziom oraz numer skali MOM. Uwidaczniają one różnorodności w myśleniu i działaniu całego rodzaju ludzkim, ich odstępstwa od normy, “królestwa bożego na Ziemi”.  I podobnie jak skala stopni Celsjusza, oddziela poziomem zero temperaturę dodatnią od ujemnej, tak tutaj skala MOM oddziela poziomem “zero”, normalne, szczęśliwe i godne życie rodzaju ludzkiego (królestwo Boże na Ziemi) (strefa +), od “opuszczenia przez Niego Raju na Ziemi”, czyli przyczyny niepotrzebnych działaniach i zachowań prowadzących do wcześniejszej śmierci człowieka (strefa -).

Oprócz internetowego informatora, OptyClub może być też miejscem spotkań (zdrowie, finanse, emocje) organizowanych przeze mnie w ramach realizacji “Projektu  OPTYMALIZM – lekarstwa na problemy XXI wieku“.  Na razie spotkania odbywają się w Bielsku-Białej i Jaśle, lecz jeżeli stwierdzisz, że istnieje zainteresowanie otwarcia OptyClubu w twoim mieście, skontaktuj się ze mną. Jako autor książki o “optymalizmie“, wizjoner, dokumentalista a także optymalista zapraszam wszystkich Ludzi Dobrej Woli, Ludzi Zdrowo Myślących do uczestniczenia w tym projekcie.  Razem zmieniamy Świat na PLUS.

pozdrawiam, Piotr Kraus

„Nikt z Nas nie wie wszystkiego, ale razem wiemy więcej” –

Zobacz także materiały o Optymalizmie

 
Optymalizm - 2013, od tego wykonania zwiastuna rozpoczął się proces tworzenia "lekarstwa na problemy XXI wieku". Piotr Kraus -  O Optymalizmie u Janusza Zagórskiego 2017
 

 

 

Udostępnij