O OptyClubie

Witam Cię w OptyClubie, miejscu w którym możesz zmieniać świat na PLUS.

OptyClub to klub dyskusyjny o charakterze informacyjno-usługowo-handlowym. Jego praca polega na realizowaniu “Projektu Optymalizm”. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potrzeb społeczeństwa, OptyClub News zaprojektowałem tak, aby jako portal informacyjny filtrował wiadomości dotyczących ogólnie – znaczenia i sensu życia człowieka na Ziemi. W odróżnieniu od innych portali informacyjnych, Vlogów oraz Blogów selekcja Newsów dokonuje się za pomocą Skali MOM – opisanej w w mojej książce  OPTYMALIZM – lekarstwo na problemy XXI wieku”.

Poprzez klasyfikowanie wiadomości (newsów) do poszczególnych poziomów Skali MOM, OptyClub News odkrywa przed swoimi widzami, różnorodności w myśleniu i działaniu ludzi w rodzaju ludzkim. Ukazując dobre i złe strony natury człowieka staramy się w ten sposób pobudzać Twoją umiejętność odróżniania dobra od zła. Chcemy przez to, abyś wraz z nami mógł w pełni zmieniać świat na PLUS. Jest to lub stanie się to możliwe wtedy, kiedy znając założenia SKALI MOM, będziesz jak my, utrzymywał emocje na  poziomie Strefy ZERO (optymalizmu) i dążył do odkrycia własnej duchowości, tutaj widocznej w  Strefie PLUS.

Jeżeli doświadczasz negatywnych emocji, pamiętaj, że ich miejsce znajduje się w Strefie MINUS. Tam odnajdziesz ich liczne poziomy oraz optymalistów – osoby, które odkrywając przed Tobą przyczynę problemu, pomogą Ci wrócić normy, czyli na poziom ZERO.  Zgodnie z założeniem to właśnie od poziomu zero przedstawiane Newsy ukazują prawdziwą, dobrą i oczekiwaną stronę natury rodzaju ludzkiego. Poziom Zero i PLUS, jest bowiem z założenia gwarantem zachowania takiego życia społecznego, na którym nie dochodziłoby już do sporów, konfliktów i wojen zagrażających naturalnej ewolucji rodzaju ludzkiego, czy wcześniejszej śmierci ludzi.

OptyClub News posiada liczne karuzele informacyjne, którym przyporządkowałem określoną strefę, poziom oraz numer skali MOM. Uwidaczniają one różnorodności w myśleniu i działaniu ludzi w rodzaju ludzkim. I podobnie jak skala stopni Celsjusza, oddziela poziomem zero temperaturę dodatnią od ujemnej, tak tutaj skala MOM oddziela poziomem zero normalne, szczęśliwe i godne życie ludzi (strefa +) od niepotrzebnych działaniach i zachowań prowadzących do wcześniejszej śmierci człowieka (strefa -).

Znając założenia Skali MOM a także filozofię opisaną w mojej książce, zachęcam wszystkich do osiągania coraz to wyższych poziomów świadomości, szczególnie poziomu optymalizmu. Na nim bowiem tworzy się takie środowisko życia społecznego, w którym człowiek pielęgnując wokół siebie wartości zdrowia, mądrości i miłości stara się żyć i pracować tak, aby umarł godnie na starość a nie przed danym mu czasem. Choroby, wojny, upadki cywilizacji mają swoje przyczyny. OptyClub News pomaga je odkrywać oraz maksymalnie minimalizować ich negatywne skutki w społeczeństwie.

Oprócz internetowego informatora, OptyClub jest też miejscem spotkań (zdrowie, finanse, emocje) organizowanych w ramach realizacji “Projektu  OPTYMALIZM – lekarstwa na problemy XXI wieku“.  Jako autor książki o tym samym tytule, wizjoner, dokumentalista a także optymalista zapraszam wszystkich Ludzi Dobrej Woli, Ludzi Zdrowo Myślących do uczestniczenia w tym projekcie.  Razem zmieniamy Świat na PLUS.

„Nikt z Nas nie wie wszystkiego, ale razem wiemy więcej” –

pozdrawiam, Piotr Kraus

Zobacz także materiały o Optymalizmie

 
Optymalizm - 2013, od tego wykonania zwiastuna rozpoczął się proces tworzenia "lekarstwa na problemy XXI wieku". Piotr Kraus -  O Optymalizmie u Janusza Zagórskiego 2017
 

 

“Zdrowie to nie tylko ładna sylwetka i dobre samopoczucie,

to także sposób myślenia i działania

z którego będą korzystały przyszłe pokolenia

– Piotr Kraus

Udostępnij