13
0

Samochody elektryczne to pojazdy z przyszłości dostępne w teraźniejszości. To właściwy kierunek motoryzacyjny, który powinien rozwijać się teraz w Polsce.

W życiu każdego człowieka liczy się  potencjał Energii Optymalnej. To ona sprawia, że stajesz się człowiekiem sukcesu, jesteś twórczy i robiąc swoje możesz “zmieniać świat na PLUS”. Reakcje pasażerów zamieszczone w filmie poniżej, powinny zachęcać ludzi głodnych nowych odkryć do wspierania “Projektu Optymalizm”.

Plan dostawy lepszej energii dla Twojego mózgu jak i sama Energia Optymalna, podobnie jak emocje pasażerów poniżej, osobiście motywują mnie jako optymalistę do działań na rzecz długo oczekiwanych zmian w życiu społecznym ludzi. Wraz z odkryciem lepszego rodzaju energii w pożywieniu oraz umiejętności jej wytwarzania, ludzi na niższych obrotach myślenia czekać będą nowe emocje. Wiele bowiem chorób będzie mogło zostać w tyle, jak tylko naciśnie się “pedał gazu” w organizmie zasilanym Energią Optymalną. Porównując współczesną medycynę a tę, która zwiastuje “Projekt Optymalizm” , emocje pacjentów powinny być podobne do tych, które widać na filmie poniżej. Miłego oglądania.

 

Udostępnij
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *