13
0

Samochody elektryczne to pojazdy z przyszłości dostępne w teraźniejszości. To właściwy kierunek motoryzacyjny, który powinien rozwijać się teraz w Polsce.

W życiu każdego człowieka liczy się  potencjał Energii Optymalnej. To ona sprawia, że stajesz się człowiekiem sukcesu, jesteś twórczy i robiąc swoje możesz “zmieniać świat na PLUS”. Reakcje pasażerów zamieszczone w filmie poniżej, powinny zachęcać ludzi głodnych nowych odkryć do wspierania “Projektu Optymalizm”.

Plan dostawy lepszej energii dla Twojego mózgu jak i sama Energia Optymalna, podobnie jak emocje pasażerów poniżej, osobiście motywują mnie jako optymalistę do działań na rzecz długo oczekiwanych zmian w życiu społecznym ludzi. Wraz z odkryciem lepszego rodzaju energii w pożywieniu oraz umiejętności jej wytwarzania, ludzi na niższych obrotach myślenia czekać będą nowe emocje. Wiele bowiem chorób będzie mogło zostać w tyle, jak tylko naciśnie się “pedał gazu” w organizmie zasilanym Energią Optymalną. Porównując współczesną medycynę a tę, która zwiastuje “Projekt Optymalizm” , emocje pacjentów powinny być podobne do tych, które widać na filmie poniżej. Miłego oglądania.

 

Udostępnij
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *